Uzņēmums darbību uzsāka 2006.gadā, piedāvājot Latvijas tirgū notekūdens attīrīšanas iekārtas. 2016. gadā kļuvām par Vācijas uzņēmuma KLARO GmbH oficiāliem pārstāvjiem Latvijā. KLARO GmbH uzņēmums ir viens no vadošajiem pasaules uzņēmumiem, kas piedāvā augstākās kvalitātes notekūdeņu attīrīšanas tehnoloģijas. 2020. gadā kļuvām arī par Vācijas uzņēmuma Speidel Tank- und Behälterbau GmbH oficiāliem pārstāvjiem Baltijas valstīs. Speidel Tank- und Behälterbau GmbH uzņēmums piedāvā inovatīvus risinājumus lietus ūdens savākšanā un izmantošanā. 

      Mūsu pieredze, zināšanas un patstāvīga pilnveidošanās sniedz iespēju rast risinājumu katram klientam individuāli. Šobrīd esam veiksmīgi realizējuši vairāk kā 1500 dažādas jaudas notekūdens attīrīšanas iekārtas, kas darbojās visā Latvijas teritorijā. Uzņēmums pulcē atbildīgus un zinošus speciālistus savā jomā, nodrošinot visaugstāko kvalitāti mūsu klientiem.     

Uzņēmuma mērķis ir profesionāli attīstīties un piedalīties sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanā un vides aizsardzībā!